Playas a kluci z Německa

Přesunem na Playa Laga ve čtvrtek 1. 10. začínáme náš pláž-za-pláží maratón. Den za dnem jezdníme z pláže na pláž zaneseneou v The Stormrider Surf Guide Europe a hledáme vlny. Kde se nám líbí, tam den nebo dva pobudeme, když se nám tam nelíbí, vyfotíme, zapíšem do průvodce jestli je tam pitná voda, sprchy, jak se tam dá kempovat, jaký jsou vlny za přílivu/odlivu a jedeme dál.

Na Playa Laga si docela dobře zajezdíme. Martina koučuje a já začínam mít kuriózní problém, vlnu sjedu, ale na prkně sedět neumim. 🙂 Surfuje se tu mezi dvěma útesy s ropnou plošinou na pozadí. Mezi skálama po pravý straně stojí bezvadně umístěnej barák. Zajímavá scenérie. Nejradši bych to všechno maloval (mam s sebou stojan, oleje i plátna, ale neni na to zatim vůbec čas).

IMG_9627

Konečně pořádně vyvětráme auto, když vyklidíme celej svuj obejvák z auta na parkoviště:) A páč mi při spánku furt padá zadek do mezery mezi rozjíždijícíma se matracema, celý to k sobě sešiju jak pán. K večeru začíná pršet. Další den přesun na playa Barrica, přístup k pláži skvělej – klikatý kamenný schodiště přímo na útesu. Pláž samotná je spíš neexistující, páč je to samá skála. Poprvé tu potkáváme dvojici německých jinochů v dodávce, který vypadaj jak bráchové, hrajou snad na všechny nástroje světa (na všechny špatně), pořád piknukujou s krabicí plnou jídla a pořád se chodí sprchovat.

IMG_9649

Chčije.

Plumm Written by:

zemědělec

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *