Přípravy a odjezd

Před odjezdem bylo potřeba zařídit spoustu věcí, na který následující měsíce nebudeme mít čas ani náladu, páč budem kdovíkde. Odjezd se tím nakonec odsunul až na neděli 20. září 2015. Ještě chvíli před odjezdem jsem měl něco jako práci snů (koncept vizuály v make-up departmentu pro novej díl Underworldu, kterej se natáčí v český koprodukci ve studiích na Barrandově), na kterou jsem se vyprdnul, protože se to prostě ještě s jinou prací a zařizováním všeho možnýho před odjezdem nedalo stíhat. Time managamenet level mínus tisíc. Myslim, že moje jméno maj červenou fixou na zdi a cesta na Barrandov je mi nadosmrti uzavřená. 🙂 Pár dní před odjezdem jsem toho kvuli tomu všemu moc nenaspal, takže jsem na následujících několik tisíc kilometrů jsem jakožto druhej pilot nebyl moc použitenej.

Nejdůležitejší věc před odjezdem byla kromě nákupu domény letripmagnifique.com výroba samolepek, která padla na moje bedra. Bez samolepek s “logem” našeho výletu nikam nejedem a tečka, na tom jsme se shodli. Nebylo na to moc času, ostatně jako nikdy na nic, výsledek je myslim ale celkem v pohodě a vlastně ta samolepka vypadá docela hezky. Vytiskli jsme je v copygeneralu za nekřeťanský peníze v počtu cca 500 kusů na spamování všude možnně, kde se octnem. Ořez by stál další miliony, tak jsme to řízli sami. To trvalo několik hodin. Nakládat jsme tak začli až někdy o půlnoci z neděle na pondělí.

IMG_8578

V Praze jsme vyprázdnili auto a nasázeli tam veškerej kemping-shit. Popravdě, nevěřil jsem, že se to všechno do auta vejde i s posádkou. Vešlo. Martině kamarád na zakázku udělal takovou kovovou skřínku s několika šuplíkama v podobě takovejch těch velikejch šedivejch plastovejch palet, jenomže to blbě změřil, takže skřínka nešla přišroubovat a je šikmo a tak dobrou hodinku jsem strávil tim, že jsem jí drátoval ke všemu možnýmu v dosahu, co vypadalo aspoň trochu stabilněji než skříňka samotná, aby držela na svym místě. Nicméně skříňka skříňkuje a šuplíky šuplíkujou, takže pohoda. Ruku k dílu s patáliema se skříňkou přiložila i Martiny maminka, když nám z garáže přinesla cihlu a následně nějaký další harampádí, že tu skříňku prej máme podložit. 😀 Nápad to byl vlastně docela dobrej, ale nechtělo se mi mít v autě u sedačky cihlu (pardon, pani Tůmová), tak jsem to radši zadrátoval. 🙂

Auto komplet, odjezd do Plzně pro mý věci, který jsem samozřejmě vůbec neměl připravený. Po dvou hodinách v 5.00 ráno opouštíme Plzeň směr Rozvadov.

Plumm Written by:

zemědělec

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *